Wrzód żołądka i silny trądzik

Posted by: admin  :  Category: Medycyna

Pewna publiczna i znamienita osoba przez ponad dwadzieścia lat cierpiała z powodu wrzodu żołądka. Wielokrotnie ją hospitalizowano. Także rok temu człowiek ten znalazł się w szpitalu. Wrzód krwawił i lekarze postanowili, iż niezbędne jest przeprowadzenie operacji chirurgicznej. Chory odpoczywał w swym pokoju, gdy przypomniał sobie radę dobrego przyjaciela. Zapewniał on, że glinka wyzwoli go z objęć choroby.

Cierpiący człowiek znajdował się w szpitalu w New Jersey, oddalonym o 40 kilometrów od miejsca pobytu swego przyjaciela. Natychmiast poprosił więc żonę, by ta pojechała do Nowego Jorku i przywiozła od znajomego trochę glinki. Żona chorego sprowadziła glinkę i przemyciła ją do szpitala. Mężczyzna zażył glinkę trzy razy i poczuł się znacznie lepiej. Dwa dni później wypisano go ze szpitala, a następnego dnia człowiek ten wrócił do pracy.

Inna osoba, cierpiąca z powodu wrzodu żołądka od dziesięciu lat, zażyła glinkę zmieszaną z pastą do zębów (glinka sproszkowana nie była jeszcze wówczas dostępna). Po dwóch dniach kuracji bóle żołądka ustąpiły. Mimo to, mężczyzna ten stosował glinkę przez następne dwa tygodnie, gdyż chciał mieć pewność, że bóle nie powrócą.

Obecnie, gdy tylko wrzód „przypomina się” z powodu złych nawyków żywieniowych lub stresu, człowiek ten przechodzi na dietę, stosuje glinkę, a wszelkie dolegliwości ustępują. Pewien trzydziestoletni mężczyzna przez ponad piętnaście lat cierpiał z powodu trądziku. W jego wypadku choroba ta była tak zaawansowana, że wyglądał jak pokryty wielkimi ropieniami, a nie trądzikiem. Ropienie te zajmowały niemal całą skórę twarzy i nawet głowy. Jego wygląd był tak zniechęcający, że mężczyzna miał problemy ze znalezieniem pracy. A gdy już ją dostał, wstydził się wyjść między ludzi.

Rozpoczął kurację glinką. Stosował ją doustnie oraz w formie maseczek na twarz, które nakładał na noc. Zmienił także dietę, co wspomogło terapię i pozwoliło na szybkie ustąpienie dolegliwości. Już po miesiącu twarz tego człowieka była gładka i oczyszczona. Oczywiście, możecie powiedzieć, że stan jego cery uzależniony był od zdrowego lub niezdrowego żywienia. Mężczyzna ten jednak wypróbował terapię glinką i co jakiś czas stosuje ją przez tydzień lub dwa, by nie dopuścić do nawrotu choroby. Cały czas stara się także zdrowo odżywiać.

Leave a Reply