Testowanie glinki – ciąg dalszy

Posted by: admin  :  Category: Medyk

Zaczerwienienia i obrzęki ustępują wraz z kontynuowaniem kuracji. Stosowana na ‘bolesne wymiona’ u mlecznych krów, oczyszcza je i wzmacnia szybciej i skuteczniej, niż dostępne dotychczas preparaty. Okłady na twarz oczyszczają ją z pryszczy, pozostawiając skórę gładką i miękką.

Egzema leczona ‘wszystkim’ od dziesięciu lat zaczęła ustępować już po dwóch dniach terapii: po tygodniu dłonie były zdrowe. ‘Przekrwione oko’ zostało oczyszczone w ciągu półtora dnia. Stosowana w formie okładów na oczy, usuwa zmęczenie i zaczerwienienia, bez efektów ubocznych.

Na razie poznaliśmy tylko nieliczne właściwości glinki, ale będziemy nadal prowadzić i rozbudowywać testy. Nie spodziewamy się ‘cudów’, ale wiemy już, że w glince znajduje się ‘coś’, co działa na bakterie i na organizm, inicjując procesy leczenia: nie wiemy, co to jest, ale wydaje nam się, że powinno być dostępne dla ludzi.

Posiadamy raporty ze wszystkich badań i doświadczeń oraz pełną dokumentację wszystkich zaprezentowanych przypadków leczenia glinką”. „Jestem niejako współwłaścicielem – jak każdy – obszarów, gdzie znajdują się złoża glinki i uważam, że informacje o jej dobroczynnym działaniu powinny zostać rozpowszechnione i podane do publicznej wiadomości. Wcześniej czy później, tak musi się stać”.

Leave a Reply