Sekret uzdrawiającej mocy – ciąg dalszy

Posted by: admin  :  Category: Medycyna

Louis Kervan, naukowiec francuski, znany w świecie z badań nad zjawiskiem transmutacji, tak pisał na temat organizmów żyjących w glince: „Od dawna wiadomo, że organizmy żyjące w glince nie pobierają żadnych składników pokarmowych z zewnątrz. Fakt ten intryguje wielu naukowców… Warto tu wspomnieć o organizmach z gatunku Niphargus, niewielkich stworzonkach o długości ok. pół cala, które żyją w glince jaskiń. Jeśli dostarczymy im materię organiczną, np. mięso, organizmy te giną. Giną także, gdy nie trzyma się ich w glince. Przeprowadzone doświadczenia dowiodły, że rozwijają się wyłącznie w czystej glince, do której niczego nie dodawano. Naukowcy sądzili więc, że organizmy te żyją wyłącznie w glince i glinką, co wydaje się niemożliwe z punktu widzenia biochemii. Tak naprawdę, nie mogą żyć w glince samodzielnie. Glinka zawiera wiele mikroorganizmów, które niejako ‘pracują’ dla większych organizmów: wytwarzają witaminy, składniki mineralne, azot, fosfor, wapń itp.”.

Glinka jest więc żyjącym „medium”, które pomaga wytwarzać i podtrzymywać życie. Dextreit ujął to następująco: „Do właściwości, którym możemy przypisać efektywność kuracji glinką, należy promieniowanie. Glinka wytwarza promieniowanie w stopniu niewychwytywalnym przez standardową aparaturę laboratoryjną… Promieniowa- nie materii to obecnie kwestia szeroko dyskutowana. Naukowcy różnie odnoszą się do zagadnienia promieniowania glinki. Problem ten komplikuje się jeszcze bardziej, gdy uwzględnimy różnice pomiędzy jednym i innymi rodzajami glinki”.

Wydaje się, że glinka, prócz innych właściwości, ma zdolność wychwytywania i absorbowania nadmiaru promieniowania ciała, gdzie działa po zastosowaniu. W organizmie, który przyjął i zachował dawkę promieniowania radioaktywnego, glina wychwytuje i absorbuje szkodliwą radiację. Tak więc, glinka może być rodzajem zabezpieczenia, tarczy ochronnej dla organizmu poddanego promieniowaniu radioaktywnemu. Jej możliwości w tym kierunku były testowane laboratoryjnie. Współcześnie, gdy każdy z nas jest narażony na szkodliwe promieniowanie, jak choćby działanie pyłu radioaktywnego powstałego po próbach nuklearnych, glinka może pomóc nam uniknąć ogromnego zagrożenia zdrowia i życia. Doświadczenia przeprowadzone z licznikiem Geigera wskazują, że sucha glinka absorbuje znaczącą część tego rodzaju promieniowania.

Leave a Reply