Rak piersi i rak ucha – kuracja glinką

Posted by: admin  :  Category: Medycyna

Pacjentce chorującej na raka chirurgicznie usunięto sutek. Później jednak, na skutek przyjmowania zbyt dużych dawek promieniowania, nastąpił przerzut nowotworu na drugi sutek (często się to zdarza, gdyż wycięcie tkanki nowotworowej nie jest równoznaczne z wyleczeniem z raka). Kobieta czekała więc na następną operację, świadoma, że czas jej życia kurczy się błyskawicznie.

Pacjentka postanowiła szukać pomocy w medycynie naturalnej: zmodyfikowała swą dietę, stosowała zioła oraz okłady z glinki, które kładła na piersi. Stan jej zdrowia stopniowo się poprawiał. Na swoje nieszczęście, padła ofiarą wypadku samochodowego i musiała leżeć w gipsowym pancerzu, zakrywającym jej klatkę piersiową. Lekarz na szczęście zgodził się wyciąć niewielkie „okienka” w gipsie, by kobieta mogła stosować okłady z glinki.

Wypadki te miały miejsce dziesięć lat temu. Wspomniana kobieta żyje, nie przeszła drugiej operacji, a stan jej zdrowia nie jest gorszy od kondycji innych ludzi. U 78-letniego mężczyzny rozwinął się nowotwór złośliwy ucha. Był to nawrót raka, gdyż wcześniej pacjent był już operowany z racji tej choroby. Specjaliści zgodzili się co do tego, że niezbędna jest operacja chirurgiczna. Mężczyzna szukał innych metod leczenia i zwrócił się ku terapii glinką.

Powtarzane aplikowanie glinki na chore miejsce przyniosło znaczną poprawę. Tkanki zaczęły się regenerować po ośmiu miesiącach kuracji. Dwa lata po tych wydarzeniach pacjent nadal żyje, a jego problemy ze zdrowiem gwałtownie się skończyły.

Leave a Reply