Metoda leczenia pana Dextreita

Posted by: admin  :  Category: Medyk

Część materiałów przedstawionych w niniejszej książce pochodzi z prac Raymonda Dextreita, francuskiego naturo- paty. To właśnie dzięki niemu poznałem cudowne działanie glinki. Pan Dextreit jest chyba najbardziej znanym naturopatą w swym kraju, a jego książki zyskały ogromne rzesze czytelników. To właśnie on rozpowszechnił we Francji metody leczenia glinką. O skuteczności tej terapii świadczą tomy dziękczynnych listów, wysłanych przez ludzi, którym glinka pomogła.

Metoda leczenia pana Dextreita jest niezwykle prosta w stosowaniu, lecz jej wypracowanie wymagało długotrwałych, intensywnych badań i równie długiej praktyki. Trzydzieści lat pracy i miliony zakupionych książek są tego najlepszym dowodem. W pracy Cudowna apteka Ziemia Dextreit prezentuje wręcz zdumiewającą wiedzę z zakresu tej trudnej dziedziny medycyny. Niektórzy oczywiście mogą się nie zgadzać ze stanowiskiem pana Dextreita, który jednoznacznie zaleca dietę wegetariańską. Mimo to, książka jest lekturą obowiązkową dla tych, którzy pragną poznać „organizm ludzkiego organizmu”.

Niniejsza praca zawiera także nowe informacje, które zbierałem to tu, to tam, czerpiąc z różnych źródeł, a także z osobistego doświadczenia. Czytelnik nie powinien obawiać się stosowania glinki jako leku. Zanim jednak wyrobi sobie jakąkolwiek opinię na temat terapii glinką, powinien przeczytać niniejszą pracę. Niech służy ona najwyższemu z celów: złagodzeniu bólu i ulżeniu cierpieniom ludzi na całym świecie.

Leave a Reply