Działanie glinki

Posted by: admin  :  Category: Medyk

Obserwacja natury dowodzi, że zdolność duplikacji jest właściwością, której chemicy i fizycy nigdy nie „skonstru- ują”. Chemicy i fizycy nie potrafią zbudować czy odbudować życia. To niepodważalny fakt. ignorowany przez wiele gałęzi współczesnej nauki. Z pokorą musimy przyjąć, że dla zwykłego człowieka istnieje wiele nierozwiązywalnych problemów. Musimy obserwować, weryfikować, sporządzać notatki i czerpać wiedzę. Musimy nauczyć się akceptować fakty i zjawiska, nawet wtedy, gdy nie rozumiemy ich źródeł. Glinka działa mądrze, inteligentnie – odnajduje źródło choroby. Przyjmowana doustnie, doodbytniczo lub dopochwowo, działa wewnętrznie – zmierza wprost do chorego miejsca i działa na nie uzdrawiająco.

Glinka – zapobiegając rozmnażaniu szkodliwych mikroorganizmów, a wspomagając działanie dobroczynnych bakterii, niszcząc komórki skażone chorobą, a oszczędzając te zdrowe, aktywizując procesy odbudowy komórek – jest prawdziwym „żywym” lekiem.

Ponad siedemnaście lat temu, leczący mnie doktor, po długich polemikach, wreszcie zgodził się na mój wyjazd do Chatel-Guyen, miasteczka słynącego z leczniczych wód. Tamtejsi kuracjusze codziennie, po kilka godzin (w zależności od własnej kondycji i zalecenia lekarza) korzystali z dobrodziejstw różnych źródeł. Pobyt w Chatel-Guyen bardzo poprawił stan mojego zdrowia, choć nie wpłynął na zmianę nawyków żywieniowych.

Spożywałem codziennie dawki leczniczych wód i jednocześnie poddawany byłem leczeniu „ziemią”. Okładano mnie świeżo wykopanym błotem bagiennym, co na początku było bardzo nieprzyjemne, gdyż błoto parzyło skórę. Czułem to nawet przez ręcznik, którym okrywała mnie pielęgniarka przed nałożeniem warstwy błota. Po trzech tygodniach kuracji czułem się jednak jak nowo narodzony. Minęły wszelkie dolegliwości gastryczne. objaw dy- zenterii czyli zatrucia amebą.

Leave a Reply