Cuda glinki

Posted by: admin  :  Category: Medyk

Powstanie niniejszej książeczki wydawało się koniecznością. Wielu ludzi domagało się bowiem zaprezentowania terapii glinką w zwartej, praktycznej formie. Praca Cudowna apteka Ziemia zawiera co prawda informacje na temat metod leczenia glinką, lecz poświęcona jest przede wszystkim wegetarianizmowi. A nie każdy sięgnie po książkę na temat wegetarianizmu, jeśli interesuje go wyłącznie terapia glinką. Poza tym, niniejsza praca zawiera wszelkie najnowsze i najbardziej aktualne informacje związane z cudownym działaniem glinki. Jest to książka kompletna i skomponowana w ten sposób, by czytelnik mógł łatwo i szybko znaleźć to, czego szuka.

Pragnę zaznaczyć, że nie trzeba przestrzegać diety wegetariańskiej, by w pełni korzystać z dobrodziejstw glinki. Każdy może spróbować tej terapii i doświadczyć jej efektów. Natomiast długotrwałe lub stałe utrzymanie tych rezultatów całkowicie zależy od sposobu odżywiania.

Oczywiście, najbardziej wskazana jest tu dieta wegetariańska, ponieważ zarówno glinka, jak i warzywa oraz owoce są w zasadzie tym samym – oczyszczają organizm, a szczególnie krew. Spożywając zbyt wiele skrobi, białego pieczywa, duże ilości mięsa, sera, ciastek, nie pozwalamy glince rozwinąć pełni jej leczniczych mocy. Większość chorób ma swe źródło w nieprawidłowym odżywianiu, w „niedożywieniu” organów. Wówczas krew jest pełna szkodliwych substancji i nie spełnia swych funkcji. W konsekwencji, tworzą się rozmaite zatory i zakrzepy.

Dobra, zrównoważona dieta powinna powodować wytwarzanie ilości krwi wystarczającej do prawidłowego krążenia. Póki w organizmie prawidłowo funkcjonuje system krwionośny, poty nie zapada on na rozmaite choroby. Wegetarianie są świadomi tego faktu: jedzą kierowani tą właśnie koncepcją.

Leave a Reply