Bóle kręgosłupa i podwójna przepuklina – użycie glinki

Posted by: admin  :  Category: Medyk

Pan J. cierpiał na tak silne bóle pleców, że z trudnością podnosił się z łóżka. Konsultował się w sprawie choroby ze specjalistą od akupunktury oraz dwoma osteopatami, lecz wszyscy oni twierdzili, iż panu J. niezbędna jest operacja chirurgiczna.

Mężczyzna jednak postanowił wypróbować terapię glinką. Robił sobie okłady z roztworu glinki – dwa razy dziennie i raz nocą. Poza tym, brał zimne kąpiele górnej części ciała, przyjmował glinkę doustnie, stosował także preparaty zawierające wapno. Czynił tak przez dwa miesiące, a po tym czasie przestał odczuwać ograniczenia ruchowe, mógł stać stabilnie.

W trzecim miesiącu kuracji można było zauważyć dalszą poprawę i stabilizację zdrowia, aż do ustąpienia wszelkich dolegliwości. Mimo to, pan J. co jakiś czas stosował kurację glinką, by wzmocnić i ugruntować efekty leczenia.

Pewien trzydziestoletni mężczyzna cierpiał z powodu podwójnej przepukliny. Jedna miała dwa lata, druga – osiem. Poradzono mu, by przed pójściem na nocny spoczynek robił sobie okłady z glinki i pozostawiał je na całą noc. Rankiem miał zdejmować okład, by nałożyć nowy – tym razem, na dzień. Po sześciu czy ośmiu tygodniach kuracji przepuklina ośmioletnia została uleczona całkowicie, a ta dwuletnia była w zaawansowanym stadium leczenia.

Leave a Reply